Hakkımızda

Türkiye'nin en güvenilir arsa ofisi

Hakkımızda

2003 yılında arsa ofisi olarak kurulan ve kısa sürede 5 şubeye ulaşarak Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe lider firmaları arasında yerini almıştır. Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmesiyle yurt dışına da açılmaya karar vermiş ve ilk yurt dışı şubesini Almanya’ya açmıştır. En başta küçük bir ofisle başlayan Engin Gayrimenkul şu anda İstanbul’da 1, Çanakkale’de 1, Aydın'da 1, Balıkesir'de 1 ve Almanya’da 1 şube olmak üzere toplam 5 şubeye ulaşmıştır. Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir yelpazesini sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli uzman incelemesi analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyeti sağlamak için çaba göstermektedir. Engin Gayrimenkul daha sonralarda gayrimenkul işleriyle yetinmeyip Engin Kent’i inşaat firması olarak kurmuş ve inşaat sektörüne de bu sayede adım atmıştır.

Misyonumuz

Firmamız, uygun maliyetli arsa satışları yaparak satış sonrası ilgili yerlerde, yeni yerleşim yerleri kurmak, yeni kentler inşa etmek ve tamamlamak, müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programı dahilinde tüm bunları gerçekleştirirken, tüm kanunlara ve kurallara, kurumsal etik değerlere, çevreye, müşterilerine ve çalışanlarına saygılı ve duyarlı olmayı görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Sürdürebilir kalite anlayışı doğrultusunda, faaliyet alanlarını sürekli genişleterek ve bunu yaparken müşteri odaklı olup, rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, dinamik, ekip ruhunu en iyi taşıyan konusunda bilgili ve müşterilerimize değer katan öncü bir kuruluş olmayı hedeflemek ve 10 yıl içerisinde sektörün öncü firmalarından biri olmak.

Sık Sorulan Sorular

Tarafınızdan sıklıkla sorulan sorulara aradığınız cevapları aşağıda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hayır. Yaptığımız işlemlerin hiçbirinden komisyon ücreti almıyoruz

Normalde tapu masrafı alıcıya aittir ancak karşılıklı anlaşma ile bazı tapu masraflarını şirket olarak karşılayabilmekteyiz.

Evet. Arsa eğer bizden satın alınmışsa arsa satın alıyoruz. 

Ön görüşmeyi ofislerimizde uzmanlarımızla yapıyorsunuz. Şartlarda anlaşma sağlanırsa ücretsiz olarak arsalarımıza sizleri götürüyoruz.

Evet. Araç ve daire takasları uzmanlarımızca değerlendirilmektedir.

Aydın – Didim, Balıkesir -Akçay, Çanakkale – Biga, Edirne – Uzunköprü/Süloğlu, İstanbul – Çatalca/Silivri, Kırklareli – Babaeski/İnece, Tekirdağ – Kapaklı 

Listeleri Karşılaştır